fbpx
Yonex Vcore SV 95 teniso raketė

Yonex Vcore SV 95 teniso raketė

190.00 

Kovingiems žaidėjams, siekiantiems laimėti turnyrą viską niokojančia jėga.

  • Svoris: 310 g
  • Raketės galvos dydis: 95 coliai
  • Spalva: raudona ir juoda
  • Medžiaga: H.M. Graphite, NANOMETRIC XT
000

Praėjus keleriems sezonams, šis SV 95 modelis grįžta į VCORE. „VCORE SV 95“ ne tik lengvesnis nei senasis „95 D“, bet taip pat kovoja su vėjo trauka, derinant daugiau aerodinaminę formą su atnaujinta „Aero Fin“ technologija.

Dar daugiau smūgių, dar daugiau greičio.

TECHNOLOGIJOS

Isometric

Yonex Isometric technologija leidžia žaidėjams smūgiuoti plunksninuką su viršutine rėmo dalimi, kas leidžia pasiekti didesnius greičius ir ilgalaikį žaidimo tempo pasikeitimą.

Lock Booster System

Nauja raketės kištukų sistema turi daugiau skylių rėmo viršuje, kaip ir grioveliai, skirti įtvirtinti raketės stygas. Ši sistema generuoja didesnį atmušto kamuoliuko sukimą.

3D Vector Shaft

Raketės griovelių padidinimo technologija.

Super Cushion Grip

Ši technologija mažina raketės vibraciją. Sukibimo amortizacija padeda apsaugoti riešą, dilbį ir alkūnę nuo smūgių sukeltų sužeidimų.

Namd

Yonex naudoja naujos dimensijos grafičio medžiagą, pavadintą Namd, kuri puikiai pagerina grafičio skaidulų sukibimą prijungiant nanomateriją tiesiogiai prie grafičio skaidulos.

Black Micro Core

Pirmą kartą naudojamas „Yonex“ teniso raketėse, BLACK MICRO CORE yra standi, didelio tankio vibracijos slopinimo medžiaga, įrengta viršutinėje rėmo dalyje, leidžianti žaidėjams patirti tvirtą jausmą ir galią.

Atsiliepimai(0)

Kol kas atsiliepimų nėra.

Pridėti Atsiliepimą.

Būk pirmas parašęs atsiliepimą. “Yonex Vcore SV 95 teniso raketė”