fbpx
Yonex Ezone 108 teniso raketė

Yonex Ezone 108 teniso raketė

140.00 

Kovingiems žaidėjams, siekiantiems laimėti turnyrą viską niokojančia jėga.

  • Svoris: 255 g
  • Raketės galvos dydis: 108 coliai
  • Spalva: žalia
  • Medžiaga:  H.M. Graphite, NANOMETRIC DR, HYPER-MG, Quake Shut Gel Air
000

Patobulinkite savo žaidimą naująja EZONE rakete. Dar viena sustiprinta „ISOMETRIC“ technologija driekiasi giliai į viršutinę raketės dalį, todėl EZONE serija turi didžiausią stygų plotą, kuriuo atmušant pasiekiama didžiausia jėga. Nauja HYPER-MG technologija žymiai padidina energijos greitį net ir esant sudėtingiems smūgiavimams necentrinėmis raketės dalimis, o Yonex naujai sukurta „MICRO OFFSET LAYOUT“ ir „QUAKE SHUT GEL AIR“ technologija sumažina vibraciją ir užtikrina neprilygstamą komfortą.

TECHNOLOGIJOS

Isometric

Yonex Isometric technologija leidžia žaidėjams smūgiuoti plunksninuką su viršutine rėmo dalimi, kas leidžia pasiekti didesnius greičius ir ilgalaikį žaidimo tempo pasikeitimą.

Micro Offset Layout

Tiksli kaištukų angų technologija leidžia tiesiai suderinti pagrindines ir kryžmines stygas, kad būtų daugiau galios. Didesnis kontūrinis kontaktas per kaištuką sumažina ir sugeria stiprią vibraciją nuo smūgio, kad būtų užtikrintas neprilygstamas komfortas.

Aero Shape

Švelnūs kontūrai visoje raketės galvoje užtikrina mažesnį vėjo atsparumą ir papildomą raketės greitį.

Shockless Grommet System

YONEX sujungia „Shockless Grommets“ rėmo šonuose ir apačioje, kad sumažintų raumenų nuovargį ilgų varžybų metu. Suteikia švelnų jausmą smūgio metu ir gebėjimą apsaugoti riešą, dilbį ir alkūnę sugeriant šoką.

Dual Shut System

DUAL SHUT SYSTEM pagerina komfortą ir valdymą kiekvienu smūgiu. „Shockless Grommets“ rėmo apačioje sumažina vibraciją ir „Quake Shut Gel“ technologija, kuri yra įterpta rankenos viduje, pašalina net subtiliausią diskomfortą iš rėmo. 50% sumažėja vibracija, palyginti su įprastais modeliais.

Yonex O.P.S.

YONEX O.P.S. (Ovalus presuotas kotas) gamybos technologija sukuria idealų koto lankstumą smūgio į raketę metu, pailgindama kamuoliuko sukimąsi ir krypties valdymą.

Atsiliepimai(0)

Kol kas atsiliepimų nėra.

Pridėti Atsiliepimą.

Būk pirmas parašęs atsiliepimą. “Yonex Ezone 108 teniso raketė”